Skip to main content

Centimetre dole? Ako?!

Už dlho a márne sa pokúšate dosiahnuť úbytok z priemeru vášho stehna, bruška či zadku? Máte ochabnuté svaly a trápi vás pomarančová koža? Skúsili ste všetko a márne?

Skúste Anticelulitídne bankovanie

Našli by ste pár dôvodov, prečo to vyskúšať? Tento zaujímavý a účinný spôsob chudnutia spôsobuje nielen úbytok tukového tkaniva, ale tiež odstraňuje celulitídu, vrásky a strie. Tiež spevňuje svalstvo a regeneruje celý organizmus.

Anticelulitídne bankovanie – druh masáže, ktorý funguje na princípe vákuovej pumpy, ktorou sa jazdí po tele, hlavne na stehnách, zadku a bruchu, ale aj rukách a chrbáte. Odbúrava sa podkožný tuk z tých partií, na ktorých sa chudne veľmi pomaly alebo vôbec. Rozrušia sa tukové vankúšiky, čím je možné dosiahnuť počas celej kúry úbytok v páse v priemere 5 cm a niekedy až 10 cm.

Vákuová masáž tiež urýchľuje látkovú výmenu a tok lymfy, čím výrazne regeneruje organizmus, odstraňuje únavu a bolestivé stavy. Veľmi dobre si poradí s problémom tak veľmi nenávideným – s celulitídou. Tento spôsob odstraňovania pomarančovej kože sa kombinuje s lymfodrenážou.

Jedna masáž trvá jednu až dve hodiny, podľa požiadaviek klienta. Celá kúra sa skladá z desiatich masáži a jednej celo-telovej lymfodrenáže.

Pri stehnách je garantovaný úbytok minimálne päť milimetrov už pri prvej masáži. Samozrejme aj pri tomto druhu masáži tak, ako pri ostatných je nutné dodržiavať pravidelný pitný režim.